Lumion Kursları Başladı!

Lumion Kursları Başladı!

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi olarak 90’lı yılların başında sadece Autocad eğitimi ile başladığımız meslek içi eğitim programımız kesintisiz olarak devam ediyor.

Yeni sınıflarımız, yenilenmiş bilgisayarlarımızla ve alanında en yetkin eğitmenlerimizle bilgisayar destekli tasarım eğitimlerine yeni programları da ekleyerek meslektaşlarımız ve mimarlık öğrencilerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Temel Eğitimler, Modelleme ve Görselleştirme Eğitimleri ve BIM Temel Eğitimleri kategorilerinde açılan Revit, Autocad, 3DMax ve Sketchup eğitimlerine bu dönem, Maya, Lumion ve Adobe Photoshop eğitimini de ekledik.

Hem program yetkililerinin hem de eğitmenlerimizin katılımıyla, Program Tanıtım Seminerleri düzenleyerek; eğitimlerimizi, meslektaşlarımız ve mimarlık öğrencilerine en verimli şekilde duyurmayı ve tanıtmayı amaçlıyoruz.

8 Mart 2016 Salı günü Lumion 6 ile Mimari Görselleştirme Eğitimleri Başlıyor diyerek, Karaköy binamızın 3. katında 21 Mart’ta başlayacak olan Lumion 6 eğitimimizin Tanıtım Toplantısını gerçekleştirdik.

Beklenen katılımla gerçekleştirilen toplantıda eğitmenlerimizden Togan Tong ve FGA Mimarlık yetkilisi Onur Kabadayı’nın program ile ilgili görsel sunumu oldukça ilgi çekiciydi.